شش پر استیل آلیاژ 310 چیست ؟

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. شش پر استیل آلیاژ 310 چیست ؟

جهت خرید شش پر استیل آلیاژ 310 و محصولات دیگر و یا گرفتن استعلام قیمت با شماره مقابل تماس بگیرید

شش پر استیل آلیاژ 310

یکی از فولادهای ضد زنگ که در دماهای بالا بسیار مورد استفاده قرار می گیرد شش پر استیل آلیاژ 310 می باشد. درصد نیکل و کروم در این فولاد نسبت به بسیاری از مدل های دیگر بیشتر است. به همین دلیل در برابر حرارت مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. برخی از محیط ها هستند که درصد کربن آنها بسیار بالا می باشد، بر همین اساس در این محیط ها تنها باید از آلیاژهایی که مقاومت زیادی دارند استفاده کنید. از جمله مهمترین نکاتی که شما باید زمان خرید شش پر استیل آلیاژ به آن دقت داشته باشید کیفیت آن می باشد.

برخی از آنها که کیفیت لازم را ندارند بدون شک گزینه مناسبی برای خرید نمی باشند. قیمت شش پر استیل آلیاژ در مدل های متنوع با یکدیگر تفاوت دارند و شما باید به خوبی در این مورد اطلاعات لازم را داشته باشید. شش پر استیل آلیاژ 310 ویژگی های متنوعی دارد که شما زمان خرید بهتر است به خوبی با این ویژگی ها آشنایی داشته باشید تا بتوانید بهترین نمونه آن را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.

شش پر استیل آلیاژ 310-1

شش پر استیل آلیاژ 310-1

 

ویژگی های شش پر استیل آلیاژ 310 :

اگر شما در مورد هر یک از انواع شش پر استیل آلیاژ اطلاعات کافی داشته باشید می توانید یکی از آنها را که مورد نیازتان است را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. هر یک از آنها ویژگی های متنوعی دارند و به همین دلیل  باید شما به خوبی در مورد ویژگی های هر یک از آنها آشنایی به دست آورید. برخی از اصلی ترین و مهمترین ویژگی هایی که شش پر استیل آلیاژ 310 دارد و باید در مورد آنها اطلاعات بیشتری به دست آورید عبارت می باشد از :

 1. مقاومت در برابر حرارت :

یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که شش پر استیل آلیاژ 310 دارد این است که در برابر حرارت از خود مقاومت بسیار زیادی نشان می دهد. اگر حرارت بیشتر از 1040 درجه سانتیگراد باشد امکان دارد به فولاد آسیب وارد سازد. اما به طور کلی چندان ضرری برای آن ندارد و شما با خیالی آسوده می توانید از آن نهایت استفاده را ببرید. خستگی حرارتی یکی از مهمترین مواردی می باشد که شما باید در برابر آن بهترین فولادها را مورد استفاده قرار دهید.

این فولاد از جمله مهمترین و بهترین فولادهایی می باشد که شما می توانید از آن نهایت استفاده را ببرید. برخی از صنایع که حرارت زیادی درون آنها وجود دارد از فولادهای مقاوم استفاده می کنند. یکی از این فولادها همین شش پر استیل آلیاژ می باشد که در بسیاری از شرایط کیفیت خود را ثابت کرده است. در دماهای بسیار بالاتر از 1040 درجه سانتیگراد به طور معمول مدل 321 و یا 304 را مورد استفاده قرار می دهند. با این وجود شما می توانید زمان خرید این نوع از شش پر استیل آلیاژ با فروشندگان مشورت کنید تا بهترین نمونه را برای استفاده به شما معرفی کنند. آنها بر اساس صنعتی که شما دارید یکی از انواع این میلگردها را به شما معرفی می کنند تا نهایت استفاده را از آن داشته باشید.

شش پر استیل آلیاژ 310-2

شش پر استیل آلیاژ 310-2

 1. مقاومت در برابر خوردگی :

از دیگر ویژگی هایی که شش پر استیل آلیاژ 310 دارد این است که در برابر خوردگی مقاومت زیادی از خود نشان می دهد. بسیاری از صنایع که در آنها از مواد شیمیایی استفاده می کنند باید فولادهایی که مقاومت زیادی دارند هم استفاده شود. این فولادها باید به خوبی بتوانند در برابر هر نوع از مواد شیمیایی که درون صنایع وجود دارد مقاومت خوبی از خود نشان دهند. در این صورت می توانید سال های سال از آن در صنعت خود استفاده کنید. این نوع از شش پر استیل آلیاژ در برابر مواد شیمیایی مقاومت دارد و به همین دلیل کاربرد آن روز به روز افزایش پیدا می کند. محیط های مرطوب یکی از محیط هایی می باشد که امروزه افراد زیادی در این محیط ها فعالیت می کنند.

نیترات یکی از مهمترین مواد اسیدی می باشد که امکان دارد تجهیزات صنایع را از بین ببرد.  شما باید در این صنایع از تجهیزاتی استفاده کنید که در برابر خورندگی نیترات مقاومت زیادی از خود نشان دهد. اگر می خواهید عملکرد بهتری را از آنها دریافت کنید باید در ابتدا به صنعت خود توجه زیادی داشته باشید. برخی از صنایع میزان خوردگی کمتری دارند و برخی از صنایع ههم میزان خورندگی بالاتری دارند. به هر صورت اگر به این مورد مهم دقت زیادی داشته باشید می توانید از آن نهالی استفاده را ببرید. شما زمان خرید شش پر استیل آلیاژ می توانید با فروشندگان در مورد کیفیت آن مشورت کنید تا بهترین نمونه را جهت خردی به شما معرفی نمایند.

 1. جوشکاری :

یکی دیگر از ویژگی های عالی و بی نظیری که شش پر استیل آلیاژ 310 دارد این است که روی همه روش های جوشکاری مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می دهد. برای جوشکاری فیوز این مدل از شش پر استیل آلیاژ بیشتر توصیه می شود و شما بهتر است از آن استفاده کنید. خواص مکانیکی این نوع از شش پر استیل آلیاژ به قدری زیاد است که از آن در بسیاری از صنایع استفاده بهینه ای می نمایند. بیشتر فروشندگانی که این نوع از آلیاژ را به فروش می رسانند در مورد آن با مشتریان خود صحبت کرده تا اطلاعات بیشتری از کاربرد آن داشته باشند. بسیاری از صنایع هستند که تنها به دلیل کاربرد جوشکاری این نوع از آلیاژ از آن استفاده می کنند. همین مورد موجب محبوبیت بسیار زیاد آن شده است.

شش پر استیل آلیاژ 310-3

شش پر استیل آلیاژ 310-3

 1. قیمت مناسب :

هر یک از انواع آلیاژها که درصد نیکل و کروم زیادی داشته باشند بدون شک دارای قیمت بالاتری هستند. اما باید بدانید اگر آنها را از نمایندگی خریداری کنید نیازی نیست هزینه بسیار بالایی را برای خرید آنها پرداخت کنید. برای خرید و استفاده از این آلیاژها بهتر است تنها به نمایندگی و تولید آن مراجعه کنید تا بتوانید بهترین نمونه آن را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. یکی از مهمترین و اصلی ترین نکاتی که شما زمان خرید باید به آن توجه داشته باشید همین مورد است، چرا که برخی از تولیدکنندگان هزینه بالایی را از مشتریان خود دریافت می کنند. در واقع هزینه دریافت شده توسط آنها معقول نمی باشد، به همین دلیل بهتر است به خوبی این مورد را زمان خرید در نظر داشته باشید تا بهترین نمونه آن را خریداری کنید. کیفیت عالی محصول را هم زمان خرید بهتر است به خوبی در نظر داشته باشید، در غیر این صورت نمی توانید کالای با کیفیتی را خریداری نمایید.

کاربرد شش پر استیل آلیاژ 310 :

شما برای خرید هر یک از انواع آلیاژها باید به خوبی در مورد کاربرد آن اطلاعات خود را افزایش دهید تا بهترین نمونه آن را خریداری کنید. در صورتی که شما از کاربردهای آنها اطلاعات لازم و کافی را نداشته باشید نمی توانید از آن سال های سال بدون هیچ ایرادی استفاده کنید. بنابراین دقت داشته باشید که به کاربرد آن توجه نمایید. برخی از مهمترین و اصلی ترین کاربردهایی که شش پر استیل آلیاژ 310 دارد و شما باید در مورد آنها اطلاعات لازم را داشته باشید عبارت می باشد از :

شش پر استیل آلیاژ 310-4

شش پر استیل آلیاژ 310-4

 

 1. یکی از مهمترین و اصلی ترین کاربردهایی که این آلیاژ دارد برای صنعت سیمان است. صنعت سیمان را با استفاده از این آلیاژ طراحی و تولید می کنند، چرا که کیفیت و مقاومت بسیار بالایی دارد.
 2. صنایع پتروشیمی از جمله صنایعی می باشد که تجهیزات آن باید مقاومت خوبی در برابر مواد شیمیایی و حرارتی بالا داشته باشند. به همین دلیل تنها باید از متریال ها و مواد اولیه برای تولید تجهیزات پتروشیمی استفاده شود که مقاومت زیادی در برابر خورندگی و حرارت از خود نشان می دهند. شش پر استیل آلیاژ 310 یکی از بهترین نمونه های آلیاژ برای تولید این تجهیزات می باشد.
 3. صنایع نیروگاهی از دیگر صنایعی می باشد که برای تولید تجهیزات آن باید از آلیاژهای مقاوم استفاده کنند. این نوع از آلیاژ مقاومت زیادی در برابر اسیدها و حرارت دارد، بنابراین از آنجایی که در صنایع نیروگاهی هم این دو عامل وجود دارد باید به آن دقت بسیار زیادی داشته باشید.
 4. صنعت فولاد یکی از دیگر صنایعی می باشد که بری تولید تجهیزات آن از این آلیاژ استفاده می کنند. اندازه و سایزبندی این نوع از آلیاژها متنوع می باشد و برای این صنعتی بادی از اندازه های متنوع آن استفاده کنید. در این زمینه و خرید هر یک از انواع آلیاژها بهتر است با فروشندگان مشورت کنید.
شش پر استیل آلیاژ 310-5

شش پر استیل آلیاژ 310-5

 

 1. از دیگر کاربردهای بسیار مهمی که شش پر استیل آلیاژ 310 دارد این است که از آن برای تولید اجزاء کوره استفاده می کنند. تجهیزاتی که درون کوره به کار می رود باید مقاومت بسیار زیادی داشته باشد، به همین دلیل بهتر است تنها از متریال های مقاوم استفاده شود. یکی از آنها هم هیمن نوع آلیاژ می باشد که به دلیل مقاومت بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

6. از دیگر کاربردهایی که این نوع از شش پر استیل آلیاژ دارد این است که از آن در صنایع غذایی استفاده بسیار زیادی می کنند. شما می توانید بر استفاده از آن در صنایع غذایی انواع آن را که در اندازه های متنوع طراحی می شود خریداری کنید.

جهت خرید شش پر استیل آلیاژ 310 و محصولات دیگر و یا گرفتن استعلام قیمت با شماره مقابل تماس بگیرید

فهرست