نبشی استیل آلیاژ 316 چیست ؟

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. نبشی استیل آلیاژ 316 چیست ؟

جهت خرید نبشی استیل آلیاژ 316 و محصولات دیگر و یا گرفتن استعلام قیمت با شماره مقابل تماس بگیرید

نبشی استیل آلیاژ 316

یکی از انواع نبشی هایی که در پروژه های ساختمان سازی، صنایع متنوع و دکوراسیون ها مورد استفاده قرار می گیرد نبشی استیل آلیاژ 316 می باشد.  این نبشی ها را به عنوان یکی از بهترین فولادهای ضد زنگ نیز می شناسند که محبوبیت زیادی دارد و کاربرد آن هم بسیار متنوع می باشد. برای خرید نبشی استیل آلیاژ بهتر است یکی از بهترین نمونه های آن را که در نمایندگی وجود دارد خریداری کنید تا بتوانید از آن سال های سال بدون هیچ ایراد و اشکالی استفاده نمایید.

قیمت نبشی استیل آلیاژ  بر اساس مدل های متنوعی که دارد با یکدیگر متفاوت می باشد. بنابراین باید زمان خرید هر یک از آنها به خوبی ویژگی هایی که دارند را مورد بررسی قرار دهید تا خرید مناسبی داشته باشید. برای خرید نبشی استیل آلیاژ 316 بهتر است به خوبی ویژگی های آن را بشناسید. تنها در این صورت می توانید بهترین نمونه های آن را خریداری کنید. برخی از مهمترین ویژگی هایی که این نوع از نبشی استیل آلیاژ دارد را در ادامه معرفی می کنیم تا اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید.

ویژگی های نبشی استیل آلیاژ 316 :

برخی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که نبشی استیل آلیاژ 316 دارد و شما باید باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

نبشی استیل آلیاژ 316-1

نبشی استیل آلیاژ 316-1

 

 1. مقاومت در برابر مواد خورنده :

یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که نبشی استیل آلیاژ 316 دارد این است که در برابر مواد اسیدی مقاومت بسیار عالی و بی نظیری را از خود نشان می دهد. شما می توانید این نوع از نبشی استیل آلیاژ را در هر صنایعی که می خواهید مورد استفاده قرار دهید و از اینکه آسیبی به آن وارد شود خیالتان راحت باشد. یکی از نکاتی که زمان خرید این نبشی باید به آن توجه داشته باشید این است که، با کیفیت ترین نمونه آن را خریداری کنید. برخی از فروشندگان احتمال دارد نوع بی کیفیت آن را به شما ارائه دهند که به هیچ وجه نباید آنها را خریداری کنید. زمان خرید بهتر است به خوبی کیفیت آن را مورد بررسی قرار دهید تا بهترین و مناسب ترین نمونه های آن را خریداری کنید.

موادی که برای ساخت این نبشی به کار رفته است بسیار عالی و بی نظیر می باشد.  به همین دلیل در برابر مواد خورنده مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. شما می توانید پیش از خرید و استفاده از این نبشی در مورد کیفیت آن اطلاعات لازم را جمع آوری کنید و سپس یکی از آنها را که مناسب تر است خریداری نمایید. خرید از نمایندگی بهترین روش خرید می باشد، چرا که در این صورت خیالتان راحت است نبشی اصل و با کیفیتی ار خریداری کرده اید. برخی از نمایندگی ها جنس بی کیفیت به مشتریان خود می دهند که بدون شک آنها مجوز فعالیت ندارند.

 1. قیمت مناسب :

از دیگر ویژگی هایی که نبشی استیل آلیاژ 316 دارد و این مورد بسیار مورد توجه قرار گرفته است، قیمت مناسب آن می باشد. بسیاری از افرادی که می خواهند در پروژه های ساختمانی از نبشی استفاده کنند به دنبال یکی از با کیفیت ترین نمونه های آن که قیمت مناسبی هم دارد هستند. نوع 304 نبشی نسبت به این مدل هزینه بالاتری دارد، ولی باید بدانید که ویژگی های آن بیشتر از این مدل است. با این وجود اگر شما برای کارهای سطحی می خواهید یکی از بهترین نمونه های نبشی را خریداری کنید باید بدانید این مدل بهترین انتخابی است که می توانید داشته باشید.

نبشی استیل آلیاژ 316-2

نبشی استیل آلیاژ 316-2

 

اندازه و سایز بندی آن متنوع است، به همین دلیل شما باید بسته به پروژه هایی که در دست دارید یکی از انواع این نبشی ها را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. اگر شما می خواهید تعداد زیادی از این نبشی ها را خریداری کنید، باید دقت داشته باشید که آنها را در اندازه های متنوع و سایز بندی های مختلف به فروش می رسانند. بنابراین بر همین اساس اگر تعداد بالایی خریداری کنید بدون شک هزینه پایین تری برای خرید آنها پرداخت خواهید کرد.

 1. مقاومت در برابر حرارت :

از دیگر ویژگی هایی که نبشی استیل آلیاژ 316 دارد این است که در برابر حرارت مقاومت زیادی از خود نشان می دهد. شما می توانید این نبشی را برای پروژه های متنوعی که در آنها حرارت وجود دارد خریداری کنید و مورد استفاده قرار دهید. یکی از مهمترین نکاتی که در مورد انواع نبشی استیل آلیاژ وجود دارد این است که هر یک از آنها رد برابر مواد خورنده و حرارت مقاومت خوبی از خود نشان می دهند. ولی باید بدانید برخی از آنها مقاومت بیشتری دارند و برخی از هم مقاومتان کمتر است. بنابراین باید بر اساس نیاز خود و صنعتی که در نظر دارید نبشی را در آن مورد استفاده قرار دهید، یکی را خریداری کنید. این نوع از نبشی ها مقاومت بسیار زیاد و بالایی در برابر انواع حرارت ها ندارند، ولی تا حدی می توانند در برابر حرارت هایی که درجه معمولی دارند از خود مقاومت نشان دهند.

درون این نوع از نبشی ها درصد نیکل و کروم که به کار رفته است بسیار بالا می باشد، همچنین باید بدانید درون آنها آهن نیز وجود دارد. به همین ترتیب شما بهتر است یکی از انواع آنها را که با کیفیت بالا تولید شده اند مورد استفاده قرار دهید. برخی از آنها که کیفیت مناسبی ندارند امکان دارد نیکل و کروم کمی درون آنها به کار رفته باشد. شما می توانید در بسیار یاز تجهیزات پالایشگاهی و … که حرارت در آنها وجود دارد این نبشی ها را مورد استفاده قرار دهید. اما دقت داشته باشید که درجه حرارت آنها نباید بالاتر از 1000 درجه باشید، چرا که در این صورت به نبشی آسیب جدی وارد می گردد.

نبشی استیل آلیاژ 316-3

نبشی استیل آلیاژ 316-3

 

 1. برش دقیق و با ظرافت :

یکی از ویژگی های مهمی که نبشی استیل آلیاژ 316 دارد این است که بسیار دقیق و با ظرافت برش خورده است. نسبت به مدل های دیگری که نبشی ها دارند ظرافت این مدل بسیار بیشتر است. بنابراین شما می توانید از آنها برای ساخت بسیاری از پروژه های ساختمانی استفاده کنید و از زیبایی آنها لذت ببرید. اگر شما می خواهید برای زیبایی ساختمان های خود این نوع از نبشی ها را مورد استفاده قرار دهید، باید به اندازه های برش خورده آن دقت داشته باشید. برخی از آنها اندازه های بزرگی دارند و برخی از نها هم اندازه هایشان کوچکتر است. بنابراین زمان خرید باید به خوبی این ویژگی آنها را در نظر داشته باشید تا یکی از بهترین و مناسب ترین نمونه های آن را که مناسب با دکوراسیون ساختمان است خریداری کنید.

 1. قابلیت ماشینکاری :

از دیگر ویژگی هایی که نبشی استیل آلیاژ 316 دارد این است که در ماشینکاری از آن استفاده بسیار زیادی می کنند.  برخی از آنها که به خوبی برش داده شده اند و ظرافت زیادی روی تولید آنها به کار رفته شده است برای ماشینکاری مورد استفاده قرار می گیرد. البته که باید بدانید برای استفاده از آنها بهتر  است به خوبی کیفیت آنها را مورد بررسی قرار دهید.  هر یک از انواع ماشین های صنعتی که به نبشی نیاز دارند را می توانید با استفاده از این نبشی ها طراحی و تولید نمایید. زمان خرید باید به کیفیت این نبشی  دقت نمایید و موادی که جهت تولید آن به کار رفته است را با دقت بیشتری مورد بررسی قرار دهید.

نبشی استیل آلیاژ 316-3

نبشی استیل آلیاژ 316-3

 

کاربرد نبشی استیل آلیاژ 316 :

هر یک از انواع نبشی هایی که شما می خواهید مورد استفاده قرار دهید کاربردهای متنوعی دارند. بر همین اساس پیش از خرید باید در مورد کاربرد آنها اطلاعات بیشتری را جمع آوری کنید. در این صورت می توانید از آنها استفاده بهینه ای داشته باشید. برای خرید نبشی استیل آلیاژ 316 هم باید با کاربردهای آن آشنایی داشته باشید که برخی از مهمترین آنها عبارت است از :

 1. یکی از مهمترین کاربردهای این نوع از نبشی استیل آلیاژ این است که در صنایع غذایی از آن استفاده می کنند.
 2. برای تولید بسیاری از پروژه های ساختمانی این نبشی کاربرد زیادی دارد. در واقع برش دادن آنها و ظرافتی که جهت تولید نبشی ها به کار رفته است بسیار زیاد می باشد، به همین دلیل پروژه های ساختمانی را زیباتر از آنچه که هست نشان می دهد.
 3. برای تولید انواع پیچ و مهره از آن استفاده می کنند، البته که باید آن را در صنایع به این شکل درآوردند، چرا که ساخت را آنها بر اساس شکل نبشی است.
 4. در بسیاری از پالایشگاه ها از این نبشی استفاده می کنند، البته در قیمت هایی که حرارت زیادی وجود دارد آن را زیاد مورد استفاده قرار نمی دهند. با اینکه نبشی مقاومت زیادی دارد، ولی امکان دارد که در برابر حرارت بالا مقاومت خوبی از خود نشان ندهد.
نبشی استیل آلیاژ 316-4

نبشی استیل آلیاژ 316-4

 

 1. برای تولید بسیاری از صنایع دریایی از این نبشی استفاده می کنند. در واقع باید بدانید کاربردهای دریایی این نبشی نسبت به دیگر کاربردها بیشتر است. از آنجایی که این نوع از نبشی استیل آلیاژ مقاومت خوبی در برابر مواد خورنده دارد از آن استفاده بسیار زیادی می کنند. شما می توانید به طور گسترده از این نبشی در این صنعت استفاده کنید.

جهت خرید نبشی استیل آلیاژ 316 و محصولات دیگر و یا گرفتن استعلام قیمت با شماره مقابل تماس بگیرید

فهرست