چهار پهلو استیل ،هر آنچه در مورد آن باید بدانیم!

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. چهار پهلو استیل ،هر آنچه در مورد آن باید بدانیم!

جهت خرید چهار پهلو استیل و محصولات دیگر و یا گرفتن استعلام قیمت با شماره مقابل تماس بگیرید

چهار پهلو استیل

چهار پهلو استیل چیست و چه کاربردی دارد؟ در ادامه در نظر داریم به طور کلی به بررسی انواع مختلف از این نوع از محصولات بپردازیم و اطلاعات کاملی در مورد آنها در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در بخش نهایی نیز به راهنمای خرید چهار پهلو استیل خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

به منظور خرید آنلاین چهار پهلو استیل همین اکنون می توانید گزینه ی خرید اینترنتی را در اولویت قرار داده و این محصول را به قیمت مناسب خریداری کنید. اطلاعات کامل در مورد خرید و فروش این محصولات به طور کامل درج شده است در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، تردید نکنید با ما با شماره های موجود در تماس باشید،  ما اینجا هستیم تا شما خریدی مطمئن و با کیفیت را تجربه کنید. تسمه های فولادی و آهنی به صورت، گرد استیل، چهار پهلو استیل، شش گوش استیل ساخته می شوند که در این بخش به بررسی یکی از پرکاربردترین آنها خواهیم پرداخت، هر یک از انواع تسمه های فولادی یاد شده دارای کارایی خاصی هستند و معمولا به صورت ماشینی کار شده و یا ساده به فروش می رسند و مکانیسم خاصی برای ساخت و طراحی آنها در دست است ، البته هر یک از شرکت هایی که این نوع از محصولات را تولید می کنند، معمولا استانداردهای خاصی را در نظر می گیرند. شما می توانید انواع مختلف از این محصول را با ابعاد و اندازه ی دلخواه از فروشگاه اینترنتی ما سفارش دهید.

اعتماد شما، سرمایه ما است، به همین دلیل کارشناسان بخش فروش ما در نظر دارند که بررسی های کافی در مورد کیفیت محصول انجام دهند. همه ی انواع محصولات موجود در لیست فروش ما دارای، کارایی عالی با کیفیت مطمئن هستند. همین اکنون ثبت سفارش خود را نهای کنید تا در کوتاهترین مدت زمان، این محصول را دریافت کنید.

 

Figure 1معرفی چهار پهلو استیل

Figure 1معرفی چهار پهلو استیل

انواع چهار پهلو استیل

چهار پهلو استیل دارای انواع مختلفی است، هر کدام از انواع این محصول با توجه به کارایی و الیته ساختاری که دارند، به طور عمده تولید و به فروش می رسند.  این محصولات با توجه به روش تولید، جنس و ساختاری که دارند در دسته های مختلف طبقه بندی می شود. در ادامه به بررسی روش های تولید آنها خواهیم پرداخت ولی قبل از آن بهتر است یادآور باشیم که انواع چهار پهلو استیل از لحاظ فرآیند ساخت می توان موارد زیر را نام برد:

 • چهار پهلو نوردی سرد

 • چهارپهلو نوردی گرم

 • چهار پهلو ترانسی

 

بازار فروش این نوع از محصولات به ویژه  در سال های اخیر با توجه به افزایش کیفیت آنها، بسیار مطلوب شده است و شرکت های مختلفی این نوع از محصولات را با کیفیت های مختلف تولید می کنند،  در خرید چهار پهلو استیل حتما کیفیت را هدف اصلی خرید قرار دهید زیرا محصولاتی که کیفیت مطلوبی ندارند، با گذر زمان کارایی خود را به سرعت از دست می دهند از سوی دیگر به دلیل کیفیت نامطلوب می تواند به بسیاری از خسارت ها نیز در حین استفاده منجر شود.

Figure 2انواع چهار پهلو استیلFigure 2انواع چهار پهلو استیل

Figure 2انواع چهار پهلو استیل

انواع چهار پهلو استیل بر اساس جنس

این نوع از محصولات از نظر جنس به انواع مختلفی تقسیم می شود که می توان موارد زیر را نام برد:

 • چهار پهلو برنج

 • چهار پهلو انواع CK

 • چهار پهلو استیل

 • چهار پهلو فسفر برنز

 • چهار پهلو مس برلیوم

 • چهار پهلو فنر

 • چهار پهلو VCN

 • چهار پهلو MO40

 

استانداردهای خاصی برای ساخت آنها در نظر گرفته می شود،  مشخصات کامل هر یک از انواع چهار پهلو استیل موجود در لیست فروش ما به طور کامل درج شده است، شما می توانید با توجه به کارایی آنها، یکی از مناسب ترین گزینه را در اولویت قرار دهید.

از مهمترین مشخصات چهار پهلو استیل نوردی می توان به محدوده ی سایز این چهارپهلو از  5*5 میلی متر تا 300*300 میلی متر اشاره کرد.  کاربرد چهار پهلو نوردی شامل موارد  زیر می باشد:

 • از سایز 5*5 تا 18*18 میلی متر :

–         در ساخت و تولید  فرفورژه و طراحی یراق آلات و پیچ و ..

 • از سایز 20*20 تا 300*300

–         در صنایع تراشکاری  به منظور ساخت قالب سازه های فلزی و…

Figure 3انتخاب چهار پهلو استیل

Figure 3انتخاب چهار پهلو استیل

 

 

کاربرد چهار پهلو استیل

چهار پهلو استیل کاربرد بسیار زیادی در صنایع مختلف از جمله صنعت ساختمان سازی دارد، در حال حاضر نیز پروژه های صنعتی مربوط به استفاده از این نوع از محصولات، بسیار مطلوب می باشد. شرکت های تولید کننده  ی این نوع از محصولات نیز آنها را در اشکال مختلف تولید و فرم دهی می کنند. برای افرادی که قصد خرید این نوع از محصولات را دارند، به شدت توصیه می شود که با توجه به نیازهای اولیه سعی کنند، مشخصات و ویژگی های چهار پهلو استیل را شناسایی کرده و بر آن اساس محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند. زیرا سهل انگاری در این مورد می تواند به دردسرهای بسیار زیادی منجر شود،  خسارت های جبران ناپذیری ممکن است در اثر بکارگیری محصول نامناسب به وجود آید.

چهار پهلو استیل مخصوص ساختمان سازی بر اساس سایزهای مختلف طبقه بندی می شود، هر کدام از سایزهای این نوع از محصولات نیز دارای کارایی خاصی هستند و باید متناسب با کیفیت انتخاب شوند. از مهمترین  انواع چهار پهلو استیل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • چهار پهلو سایز ۱۴-۱۶:
 • از جمله مهمترین انواع چهار پهلو استیل هستند که به صورت سفارش و استقامتی کاربرد دارند، دارای اندازه بزرگ و سنگین هستند.
 • چهار پهلو سایز ۱۲:
 • افرادی که به دنبال چهار پلو برای ساخت درب های ساختمانی، نرده، سرنیزه های حفاظتی هستند می تواند از مزیت این نوع از محصولات به مقدار بسیار زیاد بهره مند شوند.
 •  چهارپهلو سایز ۱۰ :
 • از این نوع از چهار پهلو استیل برای ساخت، انواع درب و پنجره استفاده می شود. البته افرادی که قصد ساخت گلردی کوره ای دارند می توانند از مزیت این نوع از محصولات به مقدار بسیار زیاد بهره مند شوند.
 • چهارپهلو های سایز ۸-۹ :
 • اگرچه مقاومت این نوع از چهار پلو ها بسیار کم است ولی در گلنرده ای کم وزن کارایی مطلوبی دارند.
 • چهارپهلو های ۵-۶ :
 • این  نوع  از محصولات در بین چهار پلوهای تزیینی قرار می گیرند، که  از آنها در ساخت انواع فرفوژه ها برای رستوران ها و تالارها استفاده می شود. معمولا طرح های مختلفی برای این نوع  از دسته ها در دست است، شما می توانید با توجه به  سلیقه ی خود، مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.
Figure 4کاربرد چهار پهلو استیل

Figure 4کاربرد چهار پهلو استیل

روش های تولید چهار پهلو استیل

سه روش تولید برای این نوع از محصولات در دست است که به صورت زیر مورد بررسی قرار می گیرد:

 • تولید به روش نورد گرم و سرد:
 • در این روش از تولید، شمش های که به منظور تولید چهار پهلو باید وارد کوره شوند، پس از آن که به یک دمای مد نظر رسیدند، سپس آنها را از سطح های استاندارد عبور می دهند تا به مقطع و اندازه ی دلخواه دست یابند. بعد از آن با انجام اقداماتی مانند کشش و یا در اولویت قرار دادن فرآیندهای دمایی، پروفیل مد نظر را با استفاده از روش نورد گرم تولید می کنند. لازم به ذکر است که اگر چه این روش در مقایسه با سایر روش ها مقرون به صرفه است ولی محصول نهایی زیبایی کافی ندارد به همین دلیل از آنها زمانی که زیبایی ظاهری مد نظر نباشد می توان استفاده کرد. علاوه بر نورد گرم برای ساخت این محصولات می توانیم نورد سرد را نیز در اولویت قرار دهیم، کیفیت محصولات تولید شده با نورد سرد، بسیار بیشتر است.

 

 • تولید به روش ترانسی :
 • اگر چهار پهلوی تولید شده به روش نورد گرم، را از دستگاهی به نام دوزه عبور دهیم، در این صورت پروفیل تولید شده یکنواخت تر و زیباتر خواهد بود، دقت بالا و البته سطح صیقلی تر از جمله مهمترین ویژگی های این نوع از محصولات است.

 

 • تولید به روش فابریک:
 • شمش هایی که در روش های قبلی برای تولید چهار پهلو مورد استفاده قرار می گرفت، دارای ناخالصی هایی هستند. آهن از جمله مهمترین ناخالصی این نوع از محصولات است. اگر شمش های فابریک و کاملا خالص برای ساخت چهار پهلو در اولویت قرار گیرد در این صورت از این روش برای تولید آنها استفاده می شود. محصولاتی که با استفاده از این روش تولید می شوند به مراتب دارای کیفیت بیشتری و یکنواختی بالاتری هستند. اندازه های مختلفی برای تولید چهارپهلو های استاندارد در نظر گرفته می شود.
Figure 5روش ساخت چهار پهلو استیل

Figure 5روش ساخت چهار پهلو استیل

 

چهار پهلو استیل با کیفیت

همانطور که در بخش قبلی به روش های تولید چهار پهلو استیل پرداختیم، این نوع از محصولات با توجه به روش ساخت و ماده ی اولیه دارای کیفیت متفاوتی هستد. تردیدی نیست که هر چه روش به کار رفته دارای کیفیت مطلوب تر باشد، هزینه ی بیشتری را درخواست می کند.  البته در خرید این محصولات توجه کنید که یک محصول بی کیفیت را به قیمت بیشتر خریداری نکنید زیرا این موضوع نیز از جمله ترفندهای سودجویان است که پروفیل های نامرغوب را به قیمت بیشتر به کاربران به فروش می رسانند. از آنجا که امکان تشخیص کیفیت در لحظه ی خرید نیست، پس مراکز معتبر را هدف قرار دهید تا بتوانید از کیفیت محصول نهایی مطمئن باشید.

خرید چهار پهلو استیل

برای خرید چهار پهلو استیل می تواند همین اکنون با در اولویت قرار دادن گزینه ی خرید آنلاین چهار پهلو استیل اقدامات ثبت سفارش این محصول را نهایی کرده و آن را در کوتاهترین مدت زمان، دریافت کنید. با فعال کردن گزینه خرید آنلاین در صدد هستیم که همه ی کاربران مان در هر نقطه از جهان که باشند، بتوانند به راحتی اقدامات خرید اینترنتی را انجام دهیند، ما اینجا هستیم تا شما به آسانی بتوانید از محصولات با کیفیت چهار پهلو استیل بهره مند شوید.

شرکت و مراکز مختلفی در زمینه ی خرید چهار پهلو استیل فعالیت دارند و از سوی دیگر سودجویان بسیاری نیز هستند که از قافله عقب نمانده و در صدد آن هستند که محصولات تقلبی خود را به فروش برسانند. آنها معمولا هزینه های کمتری را به کاربران پیشنهاد می دهند تا از این طریق بتوانند، توجه خریداران را به سوی خود جلب کنند. لازم به ذکر است که هیچ ارزانی، بی دلیل نیست. زمانی که محصولی به قیمت بسیار پایین تر از قیمت استاندارد به شما پیشنهاد می شود، در این صورت به کیفیت آن مشکوک باشید. هیچ لزومی ندارد که مرکزی، محصولات با کیفیت خود را به قیمت پایین بفروشد و هیچ سودی نبرد.

ما به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه ی خرید و فروش چهار پهلو استیل مفتخر آن هستیم که در همه ی این سال ها توانسته ایم، با ارائه ی کیفیت عالی به قیمت پایین در خدمت شما عزیزان باشیم. با ما کیفیت عالی را به قیمت مناسب خریداری خواهید کرد. رضایت شما، هدف اصلی ما است به همین دلیل بررسی های کاملی در مورد کیفیت محصول انجام می شود. هر یک از نمونه های موجود در لیست فروش ما، دارای کیفیت عالی هستند. همین اکنون می توانید با دریافت اطلاعات کامل در مورد مشخصات و قیمت چهار پهلو استیل، اقدامات ثبت سفارش خود را نهایی کنید.

Figure 6معرفی چهار پهلو استیل

Figure 6معرفی چهار پهلو استیل

 

 قیمت چهار پهلو استیل

قیمت چهار پهلو استیل به پارامترهای مختلفی وابسته است و هر یک از فاکتورهای موجود می تواند به مقدار قابل ملاحظه ای در قیمت نهایی این نوع از محصولات تاثیر گذار باشد. از جمله مهمترین مواردی که در قیمت چهار پهلو استیل تاثیر گذار است می توان به نکات زیر اشاره کرد:

 

 • کیفیت محصول
 • نوع آن
 • جنس
 • مواد اولیه به کار رفته
 • ساز و کار ساخت آن
 • کاربرد
 • استانداردهای مد نظر

 

به منظور اطلاع از قیمت چهار پهلو استیل می توانید با ما با شماره های موجود در تماس باشید و یا اینکه به اولین صفحه ی وب سایت اصلی مان مراجعه کنید. به منظور پیروی از خط مشی های کاربر پسند در نظر داریم که هزینه های بسیار مناسب و معقول را در نظر گرفته ایم.  شما می توانید این محصولات را با پرداخت هزینه های بسیار مناسب و با کیفیت عالی خریداری کنید.

شرکت های مختلفی که انواع گوناگون از چهار پهلو استیل را تولید می کنند، با توجه به استانداردهایی که در نظر دارند این محصولات را به قیمت های مختلفی به فروش می رسانند.. در حال حاضر در بازار می توانید محصولات داخلی و خارجی را مشاهده کنید که به مراتب نمونه های وارداتی در بیشتر مواقع هزینه های بیشتری را درخواست می کنند، البته حائز اهمیت است بدانید که بیشتر آنها دارای کیفیت مطلوب نیستند، بلکه هزینه های صادرات و گمرکی سبب شده است که این نمونه های هزینه های بیشتری را درخواست کند.

نمونه های چهار پهلو استیل که دارای مقاومت بیشتری هستند و به همین دلیل کارایی آنها نیز بیشتر است، معمولا هزینه های بیشتری دارند ولی ارزش آن را دارد زیرا شما می توانید به مدت طولانی و بهتر از کارایی آنها بهره مند شوید.برای خرید های عمده ی این نوع از محصولات از ما تخفیف بگیرید. فروش این محصولات برای شرکتهایی که در زمینه ی ساخت و ساز فعالیت دارند در صورتی که خرید عمده باشد، شامل تخفیف های ویژه خواهد بود.

Figure 7قیمت چهار پهلو استیل

Figure 7قیمت چهار پهلو استیل

 

فروش چهار پهلو استیل

فروش چهار پهلو استیل با توجه به کارکرد بسیار زیاد آنها به ویژه در صنعت ساختمان سازی از توجه بالایی برخوردار است، شما با خرید یک باره ی این نوع از محصولات می توانید به مدت طولانی از کارایی آنها بهره مند شوید. این نوع از محصولات به شرایط ویژه ای برای نگهداری  نیازمند نیستند، می توانید با در نظر گرفتن شرایط کلی، زمینه ی مطلوبی برای نگهداری آنها در نظر بگیرید.

خرید و فروش چهار پهلو استیل دست دوم نیز می تواند برای بسیاری از افراد گزینه ی مناسبی باشد به ویژه زمانی که بودجه ی کافی برای خرید چهار پهلو  در دست نباشد در این صورت می توانید نمونه های دست دوم را در اولویت قرار دهید ولی در مورد این نوع از محصولات لازم است بدانید که که آیا کیفیت مناسبی دارند یا نه! هر گونه سهل انگاری در انتخاب این محصولات می تواند به مشکلات و خسارت های بسیار زیادی منجر گردد.

فروش چهار پهلو استیل داخلی در مقایسه با نمونه های وارد شده از کشورهای خارجی بازده خوبی دارد و این امر نشان دهنده ی این واقعیت است که محصولات داخلی توانسته اند با داشتن کیفیت مطلوب، مورد توجه کاربران باشند. نمونه های مختلفی از چهارپهلوهای استیل در لیست فروش ما موجود است، با توجه به نیازهای موجود می توانید مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید و با در دریافت مشخصات آن، در کوتاهترین مدت زمان، ثبت سفارش خود را تکمیل کنید. خریداران این نوع از محصولات در صورتی که بتوانند از آنها به صورت بهینه استفاده کنند، می توانند برای مدت زمان طولانی زاز مزیت این نوع از محصولات برخوردار باشند. چهار پهلو استیل با کیفیت را  می توانید توسط ما به قیمت مناسب خریداری کنید.

Figure 8فروش چهار پهلو استیل

Figure 8فروش چهار پهلو استیل

 

 خرید عمده چهار پهلو استیل

چرا برای خرید چهار پهلو استیل باید به شما اعتماد کنیم؟ ما به عنوان یکی از شرکت های پیشرو و فعال در این زمینه مفتخر آن هستیم که با بهره مندی از نماد اعتماد  الکترونیکی  در خدمت شما عزیزان باشیم. اطلاعات کامل در مورد ابعاد، وزن و خلوص محصولات موجود و همچنین قیمت پیشنهادی به طور کامل درج شده است، شما می توانید  با بررسی های کامل و با در اولویت قرار دادن بودجه ی مد نظر خود، مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید. پیشنهاد می کنیم که حتما، کیفیت اصلی را در اولویت قرار دهید زیرا خرید یک محصول بی کیفیت سبب می شود که هم نتوانید از کارایی آن بهره مند شوید و هم اینکه در کوتاهترین مدت زمان مجبور به پرداخت هزینه ی گزاف برای تعویض آنها باشید.اگرچه محصولات باکیفیت هزینه ی بیشتری را درخواست می کنند ولی ارزش آن را دارد به همین دلیل می توانند گزینه ی مناسبی برای خرید باشند.

عزیزانی که قصد خرید محصولات به صورت عمده دارند می توانند از طریق تماس با شماره های موجود با ما به اطلاعات کامل در مورد خریدهای عمده دست یابند. برای چنین خریدهای تخفیف های ویژه ای در نظر گرفته ایم، خرید های عمده معمولا برای افرادی گزینه ی مناسبی است که به صورت مازاد از این نوع از محصولا بهره مند هستند در این حالت با انتخاب چنین فرصت هایی برای خرید می توانند به مقدار قابل ملاحظه ای در هزینه ی صرف شده برای خرید صرفه جویی کنند.

پس از نهایی شدن ثبت سفارش می توانند در کوتاهترین مدت زمان ممکن در هر نقطه از کشور که باشید، این نوع از محصولات را خریداری کنید. راهنمای ثبت سفارش آنلاین در وب سایتمان درج شده است، در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

Figure 9خرید عمده چهار پهلو استیل

Figure 9خرید عمده چهار پهلو استیل

 

سوالات متداول در مورد چهار پهلو استیل

برای تولید چهار پهلو استیل از چه متریالی استفاده می شود؟

برای ساخت و تولید  این نوع از محصولات از مواد اولیه مختلفی با توجه به کاربرد آن استفاده می شود. که از مهمترین آنها می توان به فولاد اشاره کرد. فولادهای ST52، ST44، ST37 ، CK45 و MO40  بیشترین کاربرد را برای ساخت و طراحی چهار پهلوها دارد. البته برخی دیگر از انواع متریال مورد استفاده،  می توانیم فولاد کربن، برنج، آلیاژ و مس را در نظر بگیریم. از آنجا که جنس این نوع از محصولات فولاد هستند، آنها در برابر شرایط مختلف، مقاومت بسیاری دارند. ضد زنگ بودن، آنها سبب شده است، که بتوانیم از کارایی آنها به طور مطلوب، بهره مند شویم. مقاومت به خوردگی برای این نوع از محصولات نیز بسیار زیاد است.

 

شکل و ظاهر چهار پهلو استیل چگونه است ؟

این نوع از محصولات معمولا به صورت چهار گوشه طراحی می شوند.

 

در بین انواع چهار پهلو استیل کدام یک می تواند گزینه ی مناسبی باشد؟

هر از یک از انواع چهار پهلو های استیل دارای کارایی و البته کیفیت خاص خود هستند. به گونه ای که با داشتن مزیت های منحصر به فرد می توانند در بخش های مختلف گزینه ی مناسبی برای خرید در نظر گرفته شوند. شما باید شرایط لازم برای به کارگیری آنها را در اولویت قرار دهید تا بتوانید از این محصولات به مقدار قابل ملاحظه ای بهره مند شوید.

 

علاوه بر صنعت ساختمان سازی از این نوع از محصولات در چه صنایعی می توانیم بهره مند شویم؟

چهار پهلوهای استیل علاوه بر کارایی مطلوب در صنعت ساختمان سازی، به طور مطلوب در ساخت قطعات هواپیما، تریلر، وسایل برقی، خودرو ها و … نیز به طور عمده مورد استفاده قرار می گیرد. همین امر نیز سبب شده است، بازار تولید و فروش آنها همواره داغ باشد.

Figure 10باید و نبایدهای در مورد چهار پهلو استیل

Figure 10باید و نبایدهای در مورد چهار پهلو استیل

جهت خرید چهار پهلو استیل و محصولات دیگر و یا گرفتن استعلام قیمت با شماره مقابل تماس بگیرید

فهرست