چهار پهلو استیل آلیاژ 316 چیست؟

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. چهار پهلو استیل آلیاژ 316 چیست؟

جهت خرید چهار پهلو استیل آلیاژ 316 و محصولات دیگر و یا گرفتن استعلام قیمت با شماره مقابل تماس بگیرید

چهار پهلو استیل آلیاژ 316

یکی از مشهورترین و شناخته شده ترین فلزاتی که مزیت ها  و ویژگی های بسیار زیادی دارد چهار پهلو استیل آلیاژ 316 می باشد. این فلز یکی از انواع فلزاتی می باشد که به نگهداری کمتری نیاز دارد و به همین دلیل شما در هر صنعتی می توانید از آن نهایت استفاده را داشته باشید. زیبایی این محصول یکی از دیگر مزیت های آن می باشد که موجب شده است طرفداران بیشتری به دست آورید. شما برای خرید چهار پهلو استیل آلیاژ باید از فروشندگانی که فروش عمده این محصول را بر عهده دارند خرید خود را انجام دهید.

در این صورت خیالتان راحت است که با بهترین قیمت چهار پهلو استیل آلیاژ را خریداری کنید. ضد زنگ بودن چهار پهلو استیل آلیاژ 316 یکی از دیگر ویژگی ها و مزیت های آن می باشد که شما به همین دلیل در بسیاری از محیط ها می توانید از آن استفاده کنید. برای اینکه با ویژگی ها و کاربردهای این میلگرد آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه توضیحات بیشتری را ارائه می دهیم تا اطلاعات بیشتری داشته باشید.

چهار پهلو استیل آلیاژ 316-1

چهار پهلو استیل آلیاژ 316-1

ویژگی های چهار پهلو استیل آلیاژ 316 :

هر یک از انواع چهار پهلو استیل آلیاژ که شما خریداری می کنید ویژگی های متنوعی دارد و شما زمان خرید بهتر است به خوبی با انواع ویژگی های آن آشنایی داشته باشید. در این صورت می توانید بهترین نمونه های آن را خریداری کنید. برخی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که چهار پهلو استیل آلیاژ 316 دارد و شما باید در مورد آن اطلاعات لازم را داشته باشید عبارت می باشد از :

 1. تولید بر اساس استانداردهای مشخص شده :

یکی از مهمترین ویژگی هایی که چهار پهلو استیل آلیاژ 316 دارد این است که آن را بر اساس استانداردهای مشخص شده تولید می کنند. از آنجایی که تمامی استانداردهای تولید برای این نوع از چهار پهلو رعایت می شود آن را در رتبه بندی درجه دوم قرار داده اند. بر همین اساس شما می توانید در هر صنعتی که مد نظرتان می باشد این نوع از فلز را مورد استفاده قرار دهید. شما بهتر است زمان خرید این نوع از چهار پهلو استیل آلیاژ تنها از نمایندگی آن را خریداری کنید. در این صورت خیالتان راحت است که کالای خریداری شده شما کیفیت لازم را دارد و بر اساس استانداردهای مشخص شده تولید شده است.

یکی از مهمترین و اصلی ترین نکاتی که زمان خرید این نوع از فلزات باید به آن دقت داشته باشید همی نحوه تولید و تولیدکنندگان آن است. معتبر بودن تولید کنندگان را بهتر است به خوبی مورد بررسی قرار دهید تا بهترین نمونه آن را خریداری کنید. در صورتی که شما می خواهید از سایت اینترنتی خرید خود را انجام دهید باید به خوبی معتبر بودن سایت را مورد بررسی قرار دهید تا از بهترین سایت آن را خریداری کنید.

چهار پهلو استیل آلیاژ 316-2

چهار پهلو استیل آلیاژ 316-2

 

 1. ضد زنگ :

یکی از مهمترین ویژگی هایی که چهار پهلو استیل آلیاژ 316 دارد این است که ضد زنگ می باشد. در واقع باید بدانید که ضد زنگ بودن این آلیاژ یکی از مهمترین ویژگی های آن می باشد، بنابراین بهتر است به این ویژگی آن دقت زیادی داشته باشید. در بسیاری از محیط هایی که شور هستند و اسیدی می باشند شما می توانید این آلیاژ را مورد استفاده قرار دهید. مواد و متریال هایی که درون این آلیاژ به کار رفته شده است مقاومت زیادی در برابر زنگ زدگی از خود نشان می دهند. بنابراین شما می توانید آن را در هر مکانی که مایل هستید مورد استفاده قرار دهید. همین ویژگی آن موجب شده است که از این نمونه آلیاژ به عنوان یکی از بهترین آلیاژهای ضد زنگ دریایی نام ببرند.

اگر شما می خواهید یکی از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات را در ساخت وسیله های دریایی مورد استفاده قرار دهید باید بدانید که این آلیاژ بهترین انتخابی می باشد که می توانید داشته باشید.  درصد نیکل به کار رفته شده درون این آلیاژ بسیار بالا می باشد و به همین دلیل است که در برابر آب مقاومت زیادی از خود نشان می دهد، همین ویژگی آن موجب شده است در بسیار یاز تجهیزات دریایی از این نوع آلیاژ استفاده کنند. هر یک از انواع این آلیاژ را شما می توانید در اندازه ها و سایزهای متنوعی خریداری کنید و در صنعت مورد نظر خود از آن استفاده بهینه ای داشته باشید.

 1. هزینه به صرفه :

یکی از دیگر ویژگی های بسیار مهمی که چهار پهلو استیل آلیاژ 316 دارد این است که به نسبت کیفیت بالایی که دارد هزینه خریداری آن مناسب تر از نمونه های دیگر می باشد. البته که باید بدانید نوع 304 هزینه خریداری پایین تری دارد، ولی نسبت به مدل 316 از مقاومت کمتری برخوردار است. شما می توانید زمان خریداری هر یک از انواع این آلیاژ با فروشندگان مشورت کنید تا با هزینه مناسبی آن را به شما ارائه دهند.

چهار پهلو استیل آلیاژ 316-3

چهار پهلو استیل آلیاژ 316-3

 

بدون شک اگر شما حجم و تعداد زیادی از این آلیاژ را خریداری کنید باید هزینه بالاتری را برای خرید پرداخت نمایید. شما پیش از خرید این آلیاژ می توانید با فروشندگان در مورد آن مشورت کنید تا با قیمت مناسبی آنها را خریداری کنید. برخی از خریداران امکان دارد که یکی به دنبال ارزان ترین نوع این آلیاژ باشند و به همین دلیل اجناس بی کیفیتی را خریداری کنند. ولی شما باید در کنار ویژگی ها و مزیت های این آلیاژ به قیمت آن توجه داشته باشید. در واقع بهتر است بدانید که در ابتدا کیفیت اهمیت دارد و سپس قیمت آن را مورد بررسی قرار دهید.

 1. مقاومت بالا :

یکی از دیگر ویژگی هایی که چهار پهلو استیل آلیاژ 316 دارد این است که مقاومت بالایی دارد. این آلیاژ می تواند در برابر هر ضربه ای مقاومت خوبی از خود نشان دهد. بر همین اساس شما می توانید در بسیاری از محیط ها و مکان ها می توانید از آن استفاده کنید. شما برای خرید این نوع از آلیاژ می توانید با مشاوران و کارشناسانی که در این زمینه تخصص دارند مشورت کنید تا بهترین نمونه را برای کاربردی که می خواهید به شما ارائه دهند.

تحمل سختی این نوع از آلیاژ بسیار بالا می باشد و بر همین اساس شما می توانید در بسیاری از مناطق از آن استفاده کنید. برخی از آنها که کیفیت بالایی دارند بدون شک دارای قیمت بیشتری هم نیز هستند. به نسبت به بسیاری از آلیاژهای دیگر این نمونه هزینه خریداری بالاتری دارد. ولی با این وجود اگر کیفیت برایتان اهمیت بسیار زیادی دارد بهتر است این نوع از آلیاژ استفاده کنید و آن را خریداری نمایید.

کاربرد چهار پهلو استیل آلیاژ 316 :

شما پیش از خرید چهار پهلو استیل آلیاژ 316 بهتر است به خوبی با کاربرد آن آشنایی داشته باشید. برخی از مهمترین و اصلی ترین کاربردهایی که این آلیاژ دارد و شما بهتر است با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

چهار پهلو استیل آلیاژ 316-4

چهار پهلو استیل آلیاژ 316-4

 

 1. یکی از مهمترین و اصلی ترین کاربردهایی که چهار پهلو استیل آلیاژ 316 دارد این است که آن را در محیط های دریایی مورد استفاده قرار می دهند. این آلیاژ به نام آلیاژ ضد زنگ دریایی مشهور است و بر همین اساس در این محیط ها از آن استفاده بسیار زیادی می شود.
 2. زیبایی این آلیاژ در بین انواع آلیاژهای دیگر شهرت زیادی دارد و به همین دلیل است که برای ساخت انواع کشتی های لوکس از آن استفاده می کنند. سطح این نوع از چهار پهلو استیل آلیاژ را به خوبی صیقل داده اند و به همین دلیل در زیبایی تجهیزات تاثیر بسیار زیادی دارد. شما می توانید یکی از انواع این آلیاژها را که در اندازه ها و سایزهای متنوع تولید شده است را خریداری کرده و برای ساخت تجهیزات مورد نظر خود از آن استفاده کنید.
 3. در برخی از محیط هایی که عوامل اسیدی بسیار زیادی وجود دارد از چهار پهلو استیل آلیاژ 316 هم استفاده بسیار زیادی می شود. شما می توانید در محیط های اسیدی که خورندگی بسیار بالایی دارند از این آلیاژ استفاده کنید. موادی که برای تولید این آلیاژ به کار می رود کیفیت بسیار بالایی دارند و به همین دلیل در هر شرایطی مقاومت خوبی از خود نشان می دهند.
 4. برای تولید بسیار یاز دستگاه های شیمیایی از این نوع آلیاژ استفاده بسیار زیادی می شود. دستگاه های شیمیایی اسید زیادی درون خود دارند و به همین دلیل باید در برابر اسیدها مقاومت خوبی از خود نشان دهند. این دستگاه ها صنعتی هستند که مقدار ماده شیمیایی درون آنها بسیار زیاد است.
 5. برای تولید و طراحی تصفیه کننده های نفتی از این آلیاژ در حد گسترده ای استفاده می شود. این تصفیه کننده ها باید از بهترین متریال ها تولید شوند تا به خوبی مقاومت بالایی از خود نشان دهند.
 6. ابزارهای پزشکی باید با وسیله هایی تولید شوند که صیقل داده شده هستند و زیبایی دارند. بنابراین چهار پهلو استیل آلیاژ 316 یکی از بهترین تجهیزات و متریال های اولیه برای ساخت ابزارهای پزشکی به شمار می رود. همچنین این ابزارها باید مقاومت زیادی در برابر مواد شیمیایی داشته باشند.

7. از دیگر مواردی استفاده و کاربرد این نمونه از چهار پهلو استیل آلیاژ، خط آهن می باشد که در اندازه ها و سایزهای متنوعی از آن استفاده می کنند.

جهت خرید چهار پهلو استیل آلیاژ 316 و محصولات دیگر و یا گرفتن استعلام قیمت با شماره مقابل تماس بگیرید

فهرست