چهار پهلو استیل آلیاژ 310 چیست ؟

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. چهار پهلو استیل آلیاژ 310 چیست ؟

جهت خرید چهار پهلو استیل آلیاژ 310 و محصولات دیگر و یا گرفتن استعلام قیمت با شماره مقابل تماس بگیرید

چهار پهلو استیل آلیاژ 310

یکی از انواع میلگردهایی که در صنعت از آن استفاده بسیار زیادی می شود چهار پهلو استیل آلیاژ 310 می باشد. درصد کروم در این نوع از چهارپهلو استیل آلیاژ بسیار بالا می باشد و به همین دلیل در برابر حرارت مقاومت زیادی از خود نشان می دهد. البته که باید بدانید در برابر ضربه هم مقاومت زیادی از خود نشان می دهد. شما برای خرید چهارپهلو استیل آلیاژ بهتر است از نمایندگی آن را خریداری کنید، چرا که نمایندگی قیمت مناسب تری را برای خرید به شما ارائه می دهد.

قیمت چهار پهلو استیل بسته به سایز و اندازه ای که دارد با یکدیگر متفاوت می باشد، به همین دلیل شما می توانید بر اساس نیاز خود یکی از آنها را خریداری کنید. شما زمان خرید چهار پهلو استیل آلیاژ 310 باید به خوبی به ویژگی های آن دقت داشته باشید تا بهترین نمونه آن را خریداری کنید. در ادامه برخی از ویژگی هایی که چهار پهلو استیل آلیاژ دارد را برای شما معرفی می کنیم تا اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید.

ویژگی های چهار پهلو استیل آلیاژ 310 :

برخی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که چهار پهلو استیل آلیاژ 310 دارد و شما باید زمان خرید در مورد آن اطلاعات کافی داشته باشید عبارت است از :

چهار پهلو استیل آلیاژ 310-1

چهار پهلو استیل آلیاژ 310-1

 

 1. مقاومت در برابر حرارت :

یکی از مهمترین ویژگی هایی که چهار پهلو استیل آلیاژ 310 دارد این است که در برابر حرارت از خود مقاومت بالایی نشان می دهد. به همین دلیل است که از آن در حرارت های بسیار بالا استفاده می کنند. این نوع از چهار پهلو استیل ضد زنگ می باشد و برای اینکه در دماهای بالا از آن استفاده شود این فولاد کاربرد زیادی دارد. این نوع از فولادها ضد آستنیتی هستند و درصد کروم و نیکل درون آنها بسیار بالاتر است. این دو ماده به عنوان دو ماده اصلی شناخته می شوند که باید رد یک کالا وجود داشته باشند. اگر درصد آنها بالا باشد بدون شک مقاومت چهار پهلو در برابر حرارت بسیار بالاتر می رود. بسیاری از افراد در صنعت های متنوع خود این نوع از فولاد را مورد استفاده قرار می دهند.

چهار پهلو استیل آلیاژ 310 برای آن دسته از صنایعی که محیط های دمایی بالایی دارند و درصد کربن درون آنها بالا است بهترین انتخابی می باشد که می توانید داشته باشید. برخی از محیط ها و یا صنایع هستند که سیکل های دمایی بالا دارند و تجهیزات به کار رفته شده در این دما باید مقاومت زیادی داشته باشید. این چهار پهلو یکی از بهترین تجهیزاتی است که در این نوع از صنایع می توانید از آنها استفاده بهینه ای داشته باشید. این نوع از فولادها در مقایسه با فولادهای دیگر مقاومت بالاتری از خود نشان می دهد و به همین دلیل است که در بین انواع چهار پهلو از این مورد استفاده بیشتری می شود. نیکل درون این چهار پهلو مقاومت آن را در برابر گرما بسیار بالاتر برده است.

چهار پهلو استیل آلیاژ 310-2

چهار پهلو استیل آلیاژ 310-2

 

 1. مقاوم در برابر عملیات جوشکاری :

شما هر یک از انواع فولادها را نمی توانید برای جوشکاری مورد استفاده قرار دهید. اما یکی از ویژگی های مهمی که چهار پهلو استیل آلیاژ 310 دارد این است که در عملیات جوشکاری می توانید از آن استفاده بهینه ای داشته باشید. برخی از اقدامات و عملیات هایی که در آنها جوشکاری وجود دارد دارای دشواری بسیار زیادی می باشد، به همین دلیل بهتر است تنها از تجهیزاتی که مقاومت بالایی دارند استفاده کنید. شما می توانید این نوع از چهار پهلو استلی آلیاژ را در اندازه و سایزهای متنوعی خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. در این صورت خیالتان راحت است که با استفاده از آن می توانید عملیات جوشکاری را به بهترین نحو ممکن انجام دهید . در زمینه خرید هر یک از انواع این چهارپهلو کارشناسانی که تخصص بیشتری دارند می توانند به شما مشورت های لازم را ارائه دهند و در مورد کارایی آن هم اطلاعات بیشتری دریافت کنید.

 1. قیمت مناسب :

از دیگر ویژگی هایی که این نوع از میلگردها دارند این است که نسبت به بسیاری از انواع دیگر چهار پهلوها قیمت مناسب تری دارد. البته که باید بدانید به دلیل مقاومت و درصد نیکل و کروم این چهار پهلو هم هزینه بسیار پایینی ندارد. شما بهتر است به خوبی این مورد را زمان خرید در نظر داشته باشید تا بتوانید تعداد مشخص شده ای را برای صنعت مورد نظر خود خریداری کنید. برخی از صنایع که شما می خواهید در آنها از این چهار پهلو استفاده کنید به تعداد زیادی نیاز ندارند و برخی از آنها هم تعداد بالایی را می خواهند.

چهار پهلو استیل آلیاژ 310-3

چهار پهلو استیل آلیاژ 310-3

 

بر همین اساس شما پیش از خرید بهتر است به خوبی اطلاعات تان را در این زمینه افزایش دهید تا بتوانید بهترین نمونه آن را با قیمت مناسبی خریداری کنید. نمایندگی و یا تولیدی بهترین کان یمی باشد که شما می توانید از آنجا خرید خود را انجام دهید. در این صورت خیالتان راحت است که جنس با کیفیت و با قیمت مناسب خریداری کرده اید. نمایندگانی که در فروشگاه فروش چهار پهلو استیل آلیاژ 310 فعالیت دارند می توانند با بهترین قیمت با کیفیت ترین نوع آن را به شما تحویل دهند تا زا کالای خریداری شده خود نهایت استفاده را ببرید.

 1. مقاومت در برابر خوردگی :

همانطور که بیان نمودیم برای تولید چهار پهلو استیل آلیاژ 310 میزان کروم و نیکل را بسیار بالاتر برده اند و درصد بیشتری را مورد استفاده قرار داده اند. همین امر موجب دشه است که مقاومت چهار پهلو نسبت به خوردگی هم تا حد بسیار زیادی بالاتر برود. به همین دلیل است که در بسیاری از صنایع که خوردگی در آنها زیاد است از این چهار پهلو استفاده بسیار زیادی می شود.در محیط هایی که اسید زیادی وجود دارد و دما هم بالا است استفاده از این چهار پهلو بهترین انتخابی است که می توانید داشته باشید.

نیترات ها یکی از مهمترین عوامل خورنده تجهیزات صنایع به شمار می روند. به همین دلیل تنها باید از تجهیزاتی استفاده نموده که در برابر وجود نیترات ها مقاومت خوبی از خود نشان دهد. استفاده از این نمونه چهار پهلوها بهترین و مطمئن ترین انتخابی است که می توانیم داشته باشیم. پیش از خرید و تهیه کردن این نوع از چهار پهلوها بهتر است به فروشندگان نوع صنایع خود را بیان کنیم تا بر اساس صنایع و همچنین بودجه ای که در اختیار دارید بهترین نمونه آن را در تعداد مشخصی به شما تحویل دهند.

چهار پهلو استیل آلیاژ 310-4

چهار پهلو استیل آلیاژ 310-4

 

 کاربرد چهار پهلو استیل آلیاژ 310  :

هر یک از انواع چهار پهلو که شما خریداری می کنید کاربردهای متنوعی دارد و پیش از خرید باید در مورد کاربردهای آن اطلاعات لازم را داشته باشید. برخی از مهمترین و اصلی ترین کاربردهایی که چهار پهلو استیل آلیاژ 310 دارد و شما باید در مورد اطلاعات لازم را داشته باشید عبارت می باشد از :

 1. از آنجایی که این چهار پهلو استیل آلیاژ مقاومت بسیار زیادی در برابر حرارت دارد شما می توانید از آن در قطعات کوره استفاده کنید. قطعات کوره باید از بهترین و مقاوم ترین متریال ها تولید شوند که یکی از آنها همین چهار پهلو می باشد. شما با استفاده از آن خیالتان راحت است که دیگر آسیبی به آنها وارد نمی شود تا مدت های طولانی از آن استفاده کنید.
 2. از دیگر کاربردهایی که این نوع از چهار پهلو دارد برای مشعل های نفت می باشد. قطعاتی که برای ساخت مشعل نفت مورد استفاده قرار می دهند باید کیفیت و مقاومت زیادی در برابر حرارت داشته باشند. به همین دلیل این قطعات بهترین نوع آنها هستند.
 3. مبدل های حرارتی از دیگر مواردی می باشد که با استفاده از چهار پهلو استیل آلیاژ 310 تولید و طراحی می شوند. هر یک از انواع این مبدل ها باید با استفاده از بهترین متریال ها تولید شوند که یکی از این قطعات و متریال ها همین مدل چهار پهلو است که آن را در اندازه ها و سایزهای متنوعی تولید می کنند.
 4. از دیگر مواردی که این نوع از چهار پهلو ها کاربرد دارد برای لوله های احتراق می باشد. لوله های احتراق را باید به وسیله قطعاتی تولید و طراحی کنند که مقاومت زیادی در برابر حرارت داشته باشد. بنابراین بهتر است شما در برخی از صنایع خود که لوله های احتراق دارید این مدل را مورد استفاده قرار دهید.
 5. پوشش های آنیلینگ از دیگر مواردی می باشد که این نوع از چهار پلوها را برای تولید و مراقبت از آنها مورد استفاده قرار می دهد. این پوشش ها بازپخت هستند و باید کیفیت و مقاومت زیادی در برابر حرارت داشته باشند. این انتخاب بهترین انتخابی است که می توانند آنها داشته باشند.
چهار پهلو استیل آلیاژ 310-5

چهار پهلو استیل آلیاژ 310-5

 

نتیجه گیری :

به طور کلی باید بیان کنیم که چهار پهلو استیل آلیاژ 310 یکی از انواع چهار پهلو های تولیدی می باشد که مقاومت زیادی در برابر حرارت های بالا دارد. در آن دسته از صنایعی که حرارت زیادی دارند و نباید به قطعات آنها آسیب وارد شود، استفاده از این چهار پهلو اهمیت زیادی پیدا می کند. شما می توانید یکی از انواع آنها را در اندازه ها و سایزهای متنوع مورد استفاده قرار دهید و از صنعت خود مراقبت کنید.

جهت خرید چهار پهلو استیل آلیاژ 310 و محصولات دیگر و یا گرفتن استعلام قیمت با شماره مقابل تماس بگیرید

فهرست